Оренда авто з водієм

Ви будете у захваті!

Ми намагалися і зробили процес оренди авто комфортним та приємним. Ви будете задоволені кожною проведеною миттю в нашому авто. Наші доглянуті, стильні та віп авто з водієм ідеально підходять для відряджень, ділових переговорів та інших випадків, коли розмір та зовнішній вигляд автомобіля дійсно мають значення.
При співпраці з “Auto-Arenda” разом з прокатом авто ми надаємо досвідченого водія, який пройшов підготовку до екстремального водіння, що ідеально знає Київ і всі прилеглі регіони. Він зможе домчати Вас у будь-яку точку Києва та навіть країни за лічені хвилини/години – Ви завжди встигнете на важливу зустріч чи подію. При цьому ми гарантуємо Вам максимальну безпеку і комфорт, які гідно оцінить кожен клієнт.
Залишити заявку

А як щодо ціни?

Не хвилюйтеся. Наші ціни Вас приємно здивують!
Дивитись ціни

Оренда авто з водієм – комфортна послуга для поїздок Києвом.

У сучасних містах шалений темп життя та час є неймовірно цінним ресурсом. Не завжди вдається скрізь встигати, особливо коли у розпорядженні немає особистого транспортного засобу. Раціональним вирішенням цієї проблеми є оренда авто з водієм.

Чим оренда авто з водієм краща за службу таксі?

Прокат машини дозволяє максимально раціонально розпоряджатися власним часом. У цьому випадку відпадає необхідність очікувати, коли диспетчер служби таксі знайде найближчий до вас транспортний засіб, доки він доїде до вас. До того ж не виключено, що поблизу не виявиться вільний автомобіль і доведеться або чекати, поки вони звільняться, або дзвонити по інших службах.

Якщо день обіцяє бути насиченим поїздками, постійний виклик таксі загрожує регулярним запізненням, що негативно впливає на імідж ділової людини. І хоч машина з шашечками обійдеться набагато дешевше, витрати на прокат авто з водієм завдяки якісному обслуговуванню та комфорту окупляться на 100%.

Переваги прокату машини у Києві та Київській області

Автомобілісти знають, що міста мають місцевий колорит ПДР. І Київ — не виняток. Приїжджаючи до столиці не хочеться займатися вивченням нюансів міського руху, блукати вуличками, відволікатися на навігатор чи карту. Також потрібен час, щоб пристосуватися до залізного коня, адже кожна модель має свої особливості. З цих причин багато людей вважають за краще замовити прокат автомобіля з водієм у спеціалізованих компаніях. У штаті подібних фірм доглянуті транспортні засоби та досвідчені автомобілісти, які досконало знають місто.

Оренда авто з водієм у Києві – вільні руки та відсутність стресу

Управління автомобілем вимагає безперервної концентрації, особливо у Києві, де активний дорожній рух. Необхідність проводити тривалий час за кермом ризикує обернутися стресом. Затребувана останнім часом послуга погодинна оренда авто з водієм допоможе уникнути неприємних емоцій, дозволить провести час у дорозі з користю, наприклад, за здійсненням ділових дзвінків або вивченням документів.

Можливість підкреслити свій статус за допомогою престижного VIP авто

Як відомо «зустрічають по одязі». Солідний автомобіль бізнес класу, VIP автомобіль з водієм може стати вагомим аргументом при проведенні зустрічей на високому рівні. Приїхавши на ділову зустріч на дорогій елітній машині, ви додасте з десяток очок до власного іміджу солідної ділової людини. Наша компанія має свій автопарк та великий вибір на прокат елітних авто, також оренда представницьких автомобілів із водієм ВІП класу.

У Європі поганим смаком вважається викидати величезні гроші на престижні машини, які потім простоюють у гаражі, використовуючи час від часу. Європейці вважають за краще замовити оренду авто погодинно подобово, для відряджень і ділових поїздок, що мають нерегулярний характер. До того ж так, залежно від ситуації, можна щоразу вибирати нову модель.

Вибираючи послугу авто з водієм, відпадає потреба стежити за технічним станом транспорту, адже це завдання компанії, яка надає послуги оренди. Фахівці фірми своєчасно проводять ТО, стежать за страховкою, рівнем бензину та ін. А тому можна не побоюватися, що машина зламається у невідповідний момент. Водій цілком візьме на себе контроль над станом машини, позбавивши вас будь-яких турбот і турбот.

Компанія «Авто-Оренда» з оренди автомобілів з водієм та прокату машин без водія володіє власним автопарком преміум класу та бізнес класу.

Інші компанії беруть наші автомобілі, які пропонують послуги з прокату автомобілів, тому що не мають свого автопарку, а також знають всі, що ми надійні партнери, і наші автомобілі завжди доглянуті, та у відмінному технічному стані.

У нас доступні ціни – і ви можете бути нашим клієнтом, тому що вам сподобається наш сервіс, обслуговування та не використовувати сайти посередників.

У нас замовляють найчастіше: мерседеси, а саме Mercedes 223, та Кубик гелентваген G63, а також й інші джипи, наприклад, один із найбільш затребуваних у місті Київ замовляють Land Cruiser з водієм і без водія.

Авто для будь-якого випадку
Прокат авто не тільки на весілля, вечірку або бізнес зустріч.
Ми за лічені хвилини/години доставимо Вас куди буде необхідно!
Телефонуйте зараз  +38 (063) 130 30 01