Оренда авто бізнес-класу

Автомобілі бізнес-класу З ВОДІЄМ

 
650 грн/ HourView Details
 

Chrysler 300C White

Розрахований на 9 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
900 - 950 грн/ HourView Details
 

Chrysler 300c black

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
1000 грн/ HourView Details
 

Crysler 300c long

Розрахований на 10 пасажирів
Довжина лімузину - 9,5 м.
1150 - 1250 грн/ HourView Details
 

Excalibur Phantom

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 9 м.
1150 грн/ HourView Details
 

Hummer H2

Розрахований на 14 пасажирів
Довжина лімузина - 10 м.
1300-1400 грн/ HourView Details
 

Hummer Mega H2

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
1900-2100 грн/ HourView Details
 

Infinity QX56

Розрахований на 13 пасажирів
Довжина лімузина - 10 м
1200-1300 грн/ HourView Details
 

Lamborghini Reventon

Розрахований на 7 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
1800 - 1900 грн/ HourView Details
 

Lincoln Town Car

Розрахований на 8+1 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
700 - 800 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz w221

Розрахований на 10 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
1150-1250 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz Sprinter

Розрахований на 17 пасажирів
500 грн/ HourView Details

Оренда автомобілів бізнес-класу з водієм – прерогатива цінителів комфорту

Машинам бізнес-класу притаманний елегантний вигляд та комфортабельний салон, тому їх використовують з представницькою метою та для урочистих заходів.

Це авто для тих, кому важлива зручність у всьому. Кожна модель у даному класі укомплектована повним комплектом додаткового обладнання, необхідного для комфортного пересування: кондиціонер, мультимедійний комплекс, інноваційні системи безпеки та багато інших. ін Однією з основних особливостей машини рівня «Бізнес» є продуманий ергономічний салон, де знайдеться місце для всіх дрібниць, необхідних у ділових поїздках.

У яких ситуаціях може виникнути потреба в оренді автомобільного бізнес-класу?

Іноді обставини складаються так, що особисте авто не на ходу, або ви ще не встигли його придбати. Хоч раз у житті виникають ситуації, взяти на прокат престижну машину у Києві – єдине раціональне рішення. Це може бути корпоратив, зустріч бізнес-партнерів та інших високопоставлених гостей, весілля, екскурсія по місту, відрядження та ін. Далеко не кожен день є необхідність у дорогому автомобілі та прокат автомобілів у Києві бізнес-класу є оптимальним рішенням.

Прокат авто бізнес-класу в Києві для ділових цілей, поїздок

У бізнес-сфері імідж та статус мають важливе значення. І тут береться до уваги не лише зовнішній вигляд самої людини, а й, звичайно, транспорт. Серйозного бізнесмена неможливо уявити без гарної машини. При цьому авто має відповідати певним нормам не лише зовні, а й за рівнем комфорту. Ділова зустріч пройде набагато успішніше, якщо ви на неї прибудете на солідній машині. Так ви піднімете свій статус в очах потенційних клієнтів та партнерів, створите образ успішної ділової людини.

У свою чергу, прокат автомобілів преміум класу чи бізнес-класу з водієм дозволить не витрачати час на водіння, а зайнятися вирішенням ділових питань прямо під час поїздки, або просто відпочити. Завдяки високому сервісу обслуговування, що надається співробітниками компанії Auto Arenda, вам не доведеться нервувати через пошук потрібної адреси зустрічі та інших нюансів.

Переваги послуги: оренда авто бізнес-класу з водієм у Києві від Auto-Arenda

Переваги послуги прокату транспорту вже оцінили клієнти Auto Arenda, які проживають у всіх великих містах України. Оренда автомобілів у Києві бізнес-класу чиКиївській області дозволяє забути про техобслуговування, ремонт, заправку та інші турботи, не з чуток знайомих, власникам будь-якого автотранспорту.

Взявши в Auto-Arenda на прокат машину, ви за прийнятну вартість отримаєте в своє розпорядження надійний і стильний транспорт класу «Бізнес», що забезпечує в поїздках максимальну безпеку та комфорт, а також чудовими ходовими якостями.