Оренда позашляховика

 
з водієм - 1500 грн/ HourView Details
 

Mercedes-Benz V-Class 250d 4matic 2018

Рассчитан на 6 пассажиров
650 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz GL350d 4matic 2016

Рассчитан на 6 пассажиров
750 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz Sprinter New

Рассчитан на 20 пассажиров
550 грн/ HourView Details
 

Volkswagen Multivan T5

Рассчитан на 8 пассажиров
400 грн/ HourView Details

Оренда позашляховика з водієм для будь-яких випадків

Позашляховики по праву вважаються універсальним транспортом, адже вони не лише місткі, а й практичні. Такий автомобіль надає свободу пересування практично бездоріжжям. Скориставшись послугою прокат джипа, ви зможете без проблем виїхати на природу, не побоюючись затихнути в невідповідному місці.

Прокат позашляховиків – актуальна послуга як на весілля, так і на заміські вилазки.

Нині оренда позашляховика на весілля з водієм є дуже затребуваною послугою. Великий дорожній просвіт, система повного приводу, потужний двигун дозволяють проїхати джипам навіть там, де інші машини не зможуть подолати і метра. Особливою актуальністю оренда позашляховика Київської області користується взимку, коли снігові замети дозволяють вибратися на трасу далеко не кожній машині.

Важливо, що позашляховики крім високої прохідності, що є в каталозі компанії Auto Arenda, мають ефектний екстер’єр і обладнані передовими електронними помічниками, що дає можливість експлуатувати їх як представницькі авто, наприклад, для ділових зустрічей, трансферу, весіль та багато інших. ін.

Вартість оренди позашляховика у Києві не набагато більша, ніж прокат моделей бізнес-класу, при цьому джипи здатні забезпечити комфорт та безпеку найвищого рівня.