Трансфер

Трансфер Київ-Бориспіль – подорож з комфортом та гарним настроєм

Аеропорт Бориспіль лідирує в Україні за потоком пасажирів, кількістю авіакомпаній, маршрутів та рейсів. Існує низка варіантів, як потрапити до аеропорту Бориспіль різним транспортом. Відповідний вибирають з урахуванням наступних параметрів:

  • безпека;
  • рівень комфорту;
  • вартість.

У випадку з аеропортами та вокзалами до цих базових критеріїв можна додати швидкість. Причому це поняття входить як швидкість на дорозі, а й час на обробку заявки і подачу транспорту.

Маршрутки та приватні таксі не здатні повною мірою відповідати вищезазначеним параметрам. Перша не під’їде прямо під будинок, не надасть чистий салон та багажник, а у випадку з таксі не можна бути 100-відсотково впевненими у ввічливості та професіоналізмі водія. На відміну від трансферу, замовленого у фірмах, що спеціалізуються на наданні подібних послуг.

Послуга Трансфер Київ Бориспіль – гарантія своєчасного приїзду

У ділових людей кожну хвилину розписано. Плани можуть зруйнуватися через банальне запізнення на літак чи непередбачені затримки. Саме тому так важливо замовити трансфер у спеціалізованих компаніях. Співробітники цих фірм повною мірою усвідомлюють, наскільки важливо клієнтам вчасно встигнути, тому докладають усіх зусиль, щоб тривалість шляху була мінімальною, а сама поїздка максимально комфортною. Водії чудово ознайомлені з рухом транспорту у місті, досконально вивчили можливі транспортні розв’язки та намагаються уникати місць, де найчастіше утворюються пробки. Внаслідок цього трансфер Київ Бориспіль займає 20-90 хвилин (залежно від точки відправлення в столиці).

В аеропорту Бориспіль чотири термінали. Щороку в сумі вони пропускають понад вісім мільйонів пасажирів. У метушні дуже легко розгубитися навіть досвідченому мандрівнику. Дуже зручно, що трансфер здійснюється у будь-який з терміналів, що діють. За бажання водій може зустрічати гостя з табличкою, що значно спрощує пошук, та мінімізує ризик загубитися у натовпі.

Попереднє замовлення – найкорисніша послуга трансферу Бориспіль Київ

Часто страх запізнитись стає таким сильним, що деякі люди навіть бояться спати. Їх лякає, що вранці не виявиться вільних автомобілів. Послуга попереднього замовлення гарантує своєчасну подачу машини. Вказавши бажані дату та час, замовник упевнений не лише в тому, що вчасно потрапить до аеропорту, а й заздалегідь ознайомиться із вартістю поїздки. Отримуючи у менеджерів компанії інформацію, як замовити трансфер з Києва до Борисполя, поцікавтеся, за скільки часу необхідно виїхати, щоб навіть у разі форс-мажорів у вигляді пробок встигнути дістатися своєчасно.

Переваги трансферу Київ Бориспіль

  • подача авто до бажаного місця;
  • попереднє замовлення;
  • наявність усієї необхідної документації на водія;
  • порожній багажник;
  • чистий, не прокурений салон.

Вибір автомобіля для трансферу – рекомендації Auto-Arenda

У випадку, коли в аеропорту необхідно зустріти важливих ділових партнерів, питання які машини замовити стає вкрай гостро. У такій ситуації автомобіль має бути не просто комфортним, але й престижною маркою.

Якщо очікується приїзд/від’їзд групи людей, доцільніше вибрати для трансферу не кілька машин, а один мікроавтобус. Залежно від бюджету та цілей це може бути як простий варіант, наприклад Mercedes Benz Sprinter, так і елітний Mercedes Benz Sprinter Vip+.

Неймовірно здивує другу половинку або іншого важливого гостя, поданий до терміналу лімузин. Потрапивши з задушливого аеропорту в комфортний салон, з охолодженими в барі напоями людина гідно оцінить вказану йому увагу.

Замовляючи трансфер Києвом або в аеропорт Бориспіль, відпадає необхідність переживати за технічні моменти, а час поїздки пролітає непомітно. При цьому вартість трансферу вийде не більше, ніж викликаний телефоном преміум класу таксі.

Як замовити трансфер у Києві та Київській області?

Пропонуємо швидко оформити замовлення трансферу за доступними цінами!

Замовити трансфер можна кількома варіантами:

1) Залишити заявку через сайт і ми зв’яжемося з вами найближчим часом
2) Просто зателефонуйте за номером: +38 (063) 130 30 01