Питання / Відповідь

Відповіді на питання, що часто ставляться:

Які транспортні засоби можуть надавати компанія?

Наша компанія пропонує прокат авто у Києві елітного класу на будь-який смак. Для обслуговування урочистостей, корпоративних виїздів, проведення переговорів та навіть звичайних дружніх посиденьок надаються машини багатьох відомих світових виробників.

Крім того, компанія займається прокатом містких авто-мікроавтобусів!

Адже не секрет, що зараз великого поширення набули веселі виїзди на природу великими компаніями. Прокат мікроавтобусів може вирішити чимало проблем, пов’язаних із організацією пікніка на 6-8 осіб.

Крім великої кількості місць, мікроавтобуси також відрізняються досить містким багажним відділенням.

Які дії робить компанія у разі, коли обрана машина виявляється несправною?

У цій ситуації компанія “Авто Оренда” пропонує клієнту інший автомобіль (аналогічним тому, що був замовлений виходячи з класу машини та мети прокату).

Що таке послуга «Трансфер», та на яких умовах вона надається?

Послуга “Трансфер” (прокат автомобілів Київ) буває двох видів.
Трансфер-зустріч передбачає зустріч клієнта в аеропорту, а також очікування, але не більше двох годин, і доставку його до першого місця призначення.
Трансфер-проводи передбачає доставку до аеропорту з будь-якого місця.

Чи можна отримати автомобіль у неробочий час?

Прокат автомобілів в Києві від компанії «Авто Оренда» можна замовити по телефону щодня з 9 до 22 години. При цьому замовлення машини можна оформити на зручний для клієнта час.

При цьому замовлення виконується після того, як будуть внесені гроші в повному розмірі, залежно від передбачуваного часу оренди.

Якщо замовник вирішує відмовитися від орендованого автомобіля, він повинен повідомити про це оператора за дві години до моменту виконання, не пізніше.

Чи можу я виїхати на орендованій машині за межі області?

Звичайно можете. Причому вартість таких поїздок розраховуватиметься вже в індивідуальному порядку і залежатиме від довжини маршруту. Крім того, це потрібно додатково сплачувати за загальним часом взяття машини на прокат.

При цьому мінімальним часом замовлення авто є 4 години.
За потреби оренди на менший час, замовник повинен все одно сплатити 4 години прокату.

У разі оренди понад 4 години, підсумкова вартість розраховується з урахуванням кожних 30 хв. додаткового користування автомобілем.

Як оплачується оренда автомобіля, чи можна, орендувавши його на 2 дні, продовжити потім Договір, і що робити, якщо в даний момент, я опинюся далеко від офісу?

Оплату за послуги машини на покат можна здійснити готівкою водієві.

Варто розуміти, що здійснення замовлення відбудеться лише в тому випадку, коли буде внесено гроші в повному розмірі безпосередньо водієві, якщо виникла така необхідність.
Крім того, оплату парковок, в’їзди, різні збори, а також непередбачені витрати здійснює безпосередньо клієнт.
Те саме стосується автомобілів, які беруться в оренду для весільного торжества: прикраси та інші атрибути весілля не включені у вартість. Їх потрібно оплачувати окремо. Однак водій допомагає в оформленні автомобіля і має право відмовитися від будь-якої прикраси у разі, якщо воно здатне завдати шкоди покриттю або деталям кузова машини.

Договір продовжити можна, проте для цього потрібно попередньо домовитись із співробітниками компанії. У разі неможливості приїхати в офіс можна просто зателефонувати.

Яке мінімальне замовлення для оренди авто на весілля?

Для оренди авто на весілля мінімальне замовлення 3 години.

НАШІ ПОСЛУГИ