Mercedes S-class + E-class

per-hour-rate
Ціна за годину
1000 грн / Час подання БЕЗКОШТОВНО
Замовити зараз

Оренда 2-х авто Mercedes S-class + E-class

Пропонуємо послуги з оренди двох автомобілів на весілля Mercedes S-class + E-class білого та чорного кольору. Таке поєднання ідеально підходить для поїздок після вчасного урочистого заходу, і зможе проїхати в комфортних умовах не тільки нареченого з нареченою, а також дорогих гостей. Погодинна оплата – 1000 гривень із безкоштовною подачею до місця проведення церемонії.

Автомобіль Mercedes S-class + E-class білого та чорного кольорів призначений для комфортних поїздок містом та за його межами. А можливість орендувати авто з власним водієм тільки підвищить комфорт і вашу безпеку. Професійні водії, представницькі авто марки Мерседес, довезуть вас куди забажаєте. Удосконалений салон та сучасна комплектація знизять дискомфорт до мінімуму.

Після тривалих перельотів або поїздок на залізничному транспорті пропонуємо дістатися місця призначення на комфортабельних автомобілях марки Мерседес. Ідеальна амортизаційна система та стильний салон допоможуть розслабитися та відпочити під час поїздки. Класичні кольори цієї моделі, високий клас комфорту, презентабельний вигляд – допоможуть вам виділитись в автодорожньому потоці. Вартість оренди відповідає рівню комфортабельності та безпеки.