Оренда мікроавтобуса

Прокат мікроавтобусів З ВОДІЄМ

 
з водієм - 1500 грн/ HourView Details
 

Mercedes-Benz V-Class 250d 4matic 2018

Рассчитан на 6 пассажиров
650 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz GL350d 4matic 2016

Рассчитан на 6 пассажиров
750 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz Sprinter New

Рассчитан на 20 пассажиров
550 грн/ HourView Details
 

Volkswagen Multivan T5

Рассчитан на 8 пассажиров
400 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz Viano 2013 рік

Розрахований на 7 пасажирів

Оренда мікроавтобуса з водієм у Києві Київської області

Існують заходи, які повноцінно не провести без прокату мікроавтобуса. Найпопулярніші у цьому сенсі події – трансфери, ділові та туристичні виїзди, конференції, а також свята особистого характеру (Дні Народження, весілля та ін.). На сучасному ринку пасажирських перевезень оренда мікроавтобуса з водієм затребувана завдяки зручності, доступній ціновій політиці, простоті та максимальному комфорту.

Основні категорії мікроавтобусів

Пропоновані компанією Auto Arenda моделі можна поділити за місткістю на два типи: до десяти та до двадцяти пасажирів. Перші – оптимальне рішення для транспортування невеликих груп людей по місту та околицях, у ситуаціях коли замовлення кількох легкових авто економічно не доцільне.

Наприклад, замовити мікроавтобус на весілля у Києві та Київській області, такий як: Mercedes Benz Vito, Viano, Sprinter, також для екскурсій та поїздок Україною. Цей транспорт вміщує до сімнадцяти осіб, забезпечуючи одноразове пересування великої групи.

В автопарку нашої компанії є мікроавтобуси, які, крім комфортабельності та надійності, є досить престижним транспортним засобом. До таких належить Mercedes Benz Viano та Sprinter Vip+ – ідеальний варіант для далеких подорожей. Цей автомобіль обладнаний всім необхідним, для зручного проведення часу, щоб час у поїздці пролетів непомітно.

Auto Arenda пропонує сервіс європейського рівня, пунктуальність, найвищий професіоналізм співробітників та індивідуальний підхід до кожного клієнта.