Mercedes-Benz W212 White

per-hour-rate
Ціна за годину
600 грн / Час +1 година на подачу авто *
Замовити зараз

Білий Mercedes-Benz W212 2012 року (дорестайл)

Автомобіль марки Mercedes Benz W212 2012 року (дорестайл), зручний та комфортний у своєму використанні, можна вже замовляти у «Auto-Arenda» за доступними цінами. Пропонуємо послугу оренди висококласного автомобіля на урочистий захід – ваше весілля або ж весілля близьких! Погодинна оплата у розмірі 600 гривень з додатковою годиною для відправки автомобіля.

Представницький автомобіль Mercedes Benz W212 2012 білого кольору з водієм дозволяє підкреслити статус серед партнерів, колег або просто виділиться. Зовнішні дані та внутрішня начинка автомобіля сприяють комфортним поїздкам і все необхідне під рукою. Якісна оббивка, м’які сидіння та стильне оформлення салону не залишать вас байдужими. Транспортний засіб можна замовити на цілий день, погодинно з подачею на годину безкоштовно. Ціна відповідає комфорту.

Зустріти партнера, найкращого друга чи шановних родичів можна на комфортабельному та безпечному автомобілі Mercedes Benz W212 2012 року. Тривалі поїздки, перельоти забирають багато сил, а в цьому авто, ви і ваш гість прокотитеся без дискомфорту і, зможете при цьому, обговорювати всі питання, що цікавлять. Перебуваючи в салоні цієї марки, ви, напевно, відчуєте себе, як сидячи вдома на дивані. Вартість послуги трансфер виправдовується якістю та класом засобу.