Cadillac Escalade white

per-hour-rate
Ціна за годину
700 грн / Час 1 година - подача авто *
per-day-rate
Вартість за день
7000 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
2100 грн 2000 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда Білий Cadillac Escalade

Шикарний та комфортний автомобіль Cadillac Escalade, у класичному білому весільному кольорі, підкреслить статус вашого весілля. Ви можете взяти його на погодинну оренду, наприклад на фотосесію, або на денну, щоб цілий святковий день їздити по всіх весільних потребах. До ваших послуг буде водій, який відвезе вас до будь-якої точки міста, і навіть за місто. Ви можете прикрасити цей автомобіль у будь-якому стилі, адже йому підійде все від мінімалізму до пишності. На особливу увагу заслуговує шикарний шкіряний великий і комфортабельний салон.

Цей автомобіль ви можете взяти для поїздок на важливі зустрічі з партнерами, оскільки він відноситься до авто бізнес-класу. Стильний, яскравий та комфортний Cadillac Escalade підкреслить ваш статус та становище, а також представить вас у діловому стилі перед партнерами. Скористайтеся послугою оренди цього автомобіля на необхідний час: від 1 до 10 години, а також ви можете замовити трансфер з однієї точки в іншу. Оформлення машини займає кілька хвилин, щоб не витрачати час, якого зазвичай немає. Замовити транспортний засіб можна лише заповнивши коротку форму замовлення на нашому сайті.

Ви можете скористатись послугою оренди позашляховика для комфортного та швидкого пересування у будь-яку необхідну точку міста, а також за його межі. Якщо ви маєте неблизький шлях поганими дорогами, то автомобіль Cadillac Escalade зробить ваш проїзд максимально зручним і швидким, навіть у складні зимові погодні умови. Погодьтеся, пересуватися значно зручніше та приємніше, якщо робити це на шикарному білому позашляховику. Ми пропонуємо вам послуги погодинної оренди автомобіля або на весь день (до 10 годин): все залежить від ваших потреб. Щоб зробити замовлення машини, зв’яжіться з нашими менеджерами та обговоріть усі умови оренди.