Прокат авто без водія

Прокат авто без водія – оптимальне вирішення проблем мобільності

Всім знайомі ситуації, коли важливі справи опиняються під загрозою через транспортні проблеми. Вкрай незручно залежати від розкладу громадського транспорту чи професіоналізму служб таксі. Саме тому все більшу популярність набирає прокат авто без водія, адже даний сервіс відкриває необмежені можливості для поїздок.

Основні плюси прокату машини без водія

  • фінансовий зиск. Якщо не йдеться про погодинну послугу, то, як правило, вартість оренди авто без водія вийде набагато нижче, ніж постійний виклик таксі.
  • незалежність у пересуванні. Віддаючи свою перевагу прокату авто без водія в Київській області, ви можете скласти власний розклад і маршрут, взяти з собою все, що потрібно і розпоряджатися часом за своїм бажанням, не витрачаючи сили та нерви на очікування громадського транспорту або подачу таксі.
  • відсутність сторонніх. Тут не буде «зайвих очей та вух». До того ж багато впевнених у собі водіїв з досвідом вважають за краще тримати все, що відбувається на дорозі, під контролем, не довіряючи керування транспортом і, відповідно, своє життя і здоров’я, нікому іншому.
  • проведення незалежного тест-драйву. Оренда авто без водія актуальна для тих, хто ще перебуває в сумнівах між автомобілем того чи іншого бренду. На відміну від тест-драйвів в автосалонах, менеджер не зможе нав’язати вам свою думку. Ви самостійно оціните їздові та динамічні якості, після чого ніщо не завадить підбити підсумок підходить вам ця конкретна модель чи ні.

Як визначитися з автомобілем для прокату в Києві

Автопарк компанії Auto Arenda складається з машин різних марок та класів. Ми допоможемо вам знайти автомобіль для будь-яких цілей.

Для пересування по місту найдоречніше оренда авто економ-класу без водія. Ці седани економічні та є оптимальним вибором для поїздок на кожен день, екскурсій по місту, подорожей із сім’єю та ін.

Коли планується ділова зустріч або виникає потреба організувати трансфер із аеропорту, підійде прокат автомобіля середнього класу без водія. Такий транспорт у порівнянні з економ-класом більш стильно виглядає, має покращені умови комфорту, просторий салон та багажний відсік.

У свою чергу, прокат автомобілів бізнес-класу без водія підкреслить статус замовника і стане прекрасним доповненням до іміджу успішної ділової людини.

Проведення важливих бізнес-зустріч та урочистих заходів неможливо уявити без арени авто Vip-класу без водія. У каталозі Auto Arenda ця категорія автомобілів представлена преміальними седанами Mercedes-Benz E250 W212 і Mercedes-Benz E250 W212.

Відмінне рішення для оригінальних та креативних автомобілістів, які бажають виділитися у дорожньому потоці – прокат Ford Mustang GT Cabrio без водія. Поїздка в такій машині подарує яскраві враження та дозволить повною мірою насолодитися дорожньою романтикою.

Для корпоративних виїздів, подорожей із дітьми та інших одноразових перевезень невеликої групи людей підійде оренда мінівену без водія. Цей транспорт відрізняється підвищеним рівнем безпеки, містким та комфортним.

Mercedes-Benz GL350 CDI Grand Edition, Mercedes-Benz G500 Brabus та інші безпечні висококласні позашляховики вибирають коли плануються тривалі поїздки ділового характеру, а також заміські виїзди.

Прокат автомобілів – сервіс у доступності та зручності якого не доводиться сумніватися

Всі автомобілі нашої компанії пропонуються у прокат у бездоганному технічному та зовнішньому стані. На вартість оренди авто без водія впливає клас, рік випуску ТЗ та тривалість замовлення. Слід зазначити, що тривалий прокат завжди дешевший за короткостроковий. Оформлення заявки займе лічені хвилини, а автомобіль доставлять у будь-яке зручне місце в Києві.