Mercedes-Benz S-class white

per-hour-rate
Ціна за годину
650 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1800 грн 1500 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда білий Mercedes Benz W221 S-class

Автомобіль марки Mercedes Benz чудово підійде до скромної урочистості одруження. Надаємо послуги з оренди затишного та комфортного авто на весілля за доступну ціну. Мерседес оснащений внутрішнім та зовнішнім оздобленням з високоякісних матеріалів, і чудовою динамікою. Погодинна оплата – 600 гривень з додатковою годиною для подачі авто.

Цю марку можна орендувати, як автомобіль преміум-класу для значного комфорту і безпеки. Сучасний і, водночас, шикарний салон, з додатковими функціями для зручності, справить враження на бізнес-партнерів. Чи потрібно підкреслити статус і виділиться в дорожньому потоці? Вибирайте автомобілі класу люкс. Насолода від поїздки гарантована.

Також даний автомобіль ви можете замовити на тимчасове користування послугами з оренди мерседесів у Києві. Автомобілі марки Mercedes призначені для любителів комфорту. Представники, що мають високий статус, віддають перевагу поїздкам на комфортабельних та престижних транспортних засобах, а сучасна комплектація та внутрішнє оснащення – це ідеальний варіант. Оригінальний стиль салону не залишить вас байдужим. Компанія пропонує скористатися автомобілями з погодинною оплатою – 600 гривень із додатковою годиною для подачі авто.

Якщо необхідно зустріти партнерів з бізнесу, шановних гостей та доставити за певною адресою або організувати маленьку екскурсію, замовте автомобіль Mercedes Benz S-class. Компанія «Auto-Arenda» пропонує скористатися послугами трансферу в аеропорт, і не лише за 1500 гривень. Швидкісні параметри автомобіля дозволять доставити шановну персону в будь-яку точку вчасно. А сучасна комплектація допоможе зробити поїздку легкою та комфортною.