Mercedes Benz w221

per-hour-rate
Ціна за годину
1150-1250 грн / Час *подача БЕЗКОШТОВНО
Розрахований на 10 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
Замовити зараз

Прокат: Лімузин Mercedes-Benz W221, 2011 р.в.

Досить рідкісний лімузин, білий. Довга лімузина 9,5 метри. Місткість 10 пасажирів. У салоні кутовий диван, великий бар з різними підсвічуваннями, келихами для шампанського та телевізором, диско-підлога, ЛЮК, магнітофон, диски R18. ЦІНА ОРЕНДИ: 1050-1150 грн/год. Виїзд за межі міста оплачується додатково в один бік із розрахунку 10 грн/км.

Оренда автомобіля на весілля – це також важливо, як запросити всіх найближчих людей. Тільки великий білий лімузин представницького класу Мерседес зможе з комфортом розмістити молодят та їхніх свідків. Лімузин – це не просто машина – це комфортна квартира на колесах. Ви спокійно можете почати свято, при цьому пересуваючись містом, у різні місця. Спочатку краще побудувати свій маршрут так, щоб уникнути вузьких вулиць та різких поворотів, а в іншому – ні в чому собі не відмовляйте.

Можна взяти оренду машини погодинно, за 1050-1150 грн/год, а можна замовити на весь день. Також вам буде надано додаткову годину на прийом-повернення автомобіля.

Любителям комфортного відпочинку та міських подорожей агенція «Auto-Arenda» пропонує послугу оренди ексклюзивних автомобілів у супроводі з водієм, який зможе доставити вас за межі міста чи будь-яке місце по місту. Шикарний і значний за розмірами салон машини помістить не тільки вас, а й друзів, бізнес-партнерів, роботі. Побачення, наради будь-якого рівня із позитивними підсумками гарантовані. Ви зможете не тільки поїздити, а й відпочити, та розважитися. Замовте цю машину погодинно або на цілий день для приємного проведення часу.

Ексклюзивний автомобіль Лімузин Mercedes Benz W221, 2011 р.в. доступний для оренди. Пересування та прибуття на важливі заходи буде ефектним та комфортним. Скористайтеся послугою тимчасового користування на годину, щоб відчути всі принади транспортного засобу, перш ніж його придбати. Якщо ж ви берете в прокат машину, щоб зручно і вчасно доїхати на зустріч, то за допомогою лімузина ви всюди встигнете, оскільки цей автомобіль завдяки якості застрахований від непередбачених ситуацій та поломок.

Зробіть трансфер з аеропорту максимально зручним та комфортним. Замовте лімузин концерну Mercedes. Також вам стане в нагоді цей автомобіль, якщо ви хочете справити правильне враження на своїх гостей, які прилітають з іншої країни. Великий салон, який розмістить стільки людей, як маршрутний автобус. Низькопрофільна гума скрасить усі ями та нерівності на дорозі, а титанові диски забезпечать безпеку поїздки.

На щастя, аеропорт передбачає вільні поїздки територією на великих автомобілях, а тому наш лімузин спокійно зможе розвернутися та здійснити будь-який маневр. Вам залишається тільки насолоджуватися всіма принадами довгої машини.