Оренда Mercedes-Benz

Прокат Mercedes З ВОДІЄМ

 
650 грн/ HourView Details
 

Chrysler 300C White

Розрахований на 9 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
900 - 950 грн/ HourView Details
 

Chrysler 300c black

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
1000 грн/ HourView Details
 

Crysler 300c long

Розрахований на 10 пасажирів
Довжина лімузину - 9,5 м.
1150 - 1250 грн/ HourView Details
 

Excalibur Phantom

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 9 м.
1150 грн/ HourView Details
 

Hummer H2

Розрахований на 14 пасажирів
Довжина лімузина - 10 м.
1300-1400 грн/ HourView Details
 

Hummer Mega H2

Розрахований на 8 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
1900-2100 грн/ HourView Details
 

Infinity QX56

Розрахований на 13 пасажирів
Довжина лімузина - 10 м
1200-1300 грн/ HourView Details
 

Lamborghini Reventon

Розрахований на 7 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
1800 - 1900 грн/ HourView Details
 

Lincoln Town Car

Розрахований на 8+1 пасажирів
Довжина лімузина - 8,5 м
700 - 800 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz w221

Розрахований на 10 пасажирів
Довжина лімузина - 9,5 м
1150-1250 грн/ HourView Details
 

Mercedes Benz Sprinter

Розрахований на 17 пасажирів
500 грн/ HourView Details

Оренда Мерседесу з водієм у Києві

Автомобілі марки Mercedes не потребують будь-якої реклами, і сміливо можемо сказати, що Мерседес найбільш затребуваний на ринку автопрокату. Навряд чи знайдеться людина, яка не чула про цей бренд. Автоконцерн Daimler AG, якому належить марка Мерседес, заробляв свою репутацію надійного, технологічного автовиробника більше сотні років. Компанія займає лідерську позицію щодо модельного асортименту.

На сайті в компанії Auto-Arenda представлені найуніверсальніші та найпопулярніші моделі Мерседесів для прокату з водієм і без, наприклад:

  • Mercedes-Benz S клас
  • Mercedes-Benz Е клас
  • Mercedes-Benz G клас
  • Mercedes-Benz V клас

а також мікроавтобуси Mercedes на різну кількість пасажирських місць.

Mercedes з водієм – вибір тих, хто бажає отримати від авто максимум комфорту

Технічні особливості та представницький вигляд автомобілів Mercedes удосконалюються з кожною новою випущеною моделлю. Така машина приковує до себе погляди, тому оренда Mercedes така затребувана послуга для проведення весіль, ділових переговорів, зустрічей високопоставлених гостей та ін. важливих заходів, що вимагають високостатусного автомобіля. Машини цієї марки по праву можна назвати королівськими за поєднання бездоганного стилю та лютої могутності.

Чому оренда Mercedes, а не автомобілі інших марок?

Що відрізняє машини Мерседес від своїх основних суперників Ауді та БМВ, та робить прокат Мерседесів з водієм у Києві такою затребуваною на сьогоднішній день послугою?

Штутгартський автовиробник здатний запропонувати своїм клієнтам:

  • внутрішнє та зовнішнє оздоблення матеріалами найвищої якості;
  • плавну роботу всіх систем;
  • комфорт та безпека;
  • високу продуктивність та чудову динаміку.

Ці та інші якості перетворюють автомобілі Mercedes на представницький транспорт, що підкреслює смак їхнього власника, його соціальний статус та вибір на користь безпеки та якості.

Дані авто самі по собі показник достатку їхнього власника, а оренда Mercedes з водієм ще більше підкреслить ваш статус. Так ви зможете, не відволікаючись на дорогу, розслабитись у поїздці та обговорити з бізнес-партнерами умови чергової вигідної угоди.

Найпопулярніші у прокаті Мерседеси з водієм

У лінійці компанії, що вражає різноманітністю, знайдуться моделі на будь-який смак і для будь-яких заходів. Найбільш популярним для оренди серед автолюбителів є E-клас. Відмінний огляд, зручні крісла, панорамний дах: управління Mercedes Benz W221 S-class приносить справжню насолоду. Окремо слід відзначити їздовий комфорт, який, зокрема, досягається за рахунок адаптивних амортизаторів, що поглинають будь-які нерівності на дорозі. Рульове колесо чуйно відгукується і дозволяє машині вправно маневрувати у щільному дорожньому потоці.

Не менш затребуваною машиною є оренда Mercedes-Benz S Class W222. Ця модель один з лідерів за рівнем комфорту та безпеки. На особливу увагу заслуговує ергономічний салон: обробка лакованим деревом, приємний на дотик пластик, полірований алюміній, крісла з розвиненою бічною підтримкою, складним активним контуром і широким діапазоном регулювань. Все в інтер’єрі свідчить про розкіш та стиль.

Ще одним козирем у рукаві цього бренду на користь рішення оренда Мерседес у Києві є системи безпеки та різні електронні помічники. Сучасний підхід до управління мультимедійним комплексом дозволяє не відволікатися від дороги і водночас керувати всіма його основними функціями.

Компанія Auto-Arenda також пропонує для оренди комфортний та місткий позашляховик Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY, що ідеально підійде для заміських поїздок.

Якщо говорити про вартість оренди Mercedes із водієм у Києві, то можна сміливо відзначити демократичну цінову політику компанії. Це дозволяє майже кожному випробувати на собі всі переваги представницького авто та повною мірою оцінити високий рівень сервісу.