Toyota Land Cruiser 200

Toyota Land Cruiser 200
per-hour-rate
Ціна за годину
1100 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
250 $ / День при замовленні на 1-3 дні
230 $ / День при замовленні на 4-7 днів
210 $ / День при замовленні на 8-15 днів
165 $ / День при замовленні на 15 і більше днів
3000$ — Заставна сума
Замовити зараз

Оренда Toyota Land Cruiser 200 з водієм або без водія

Чорний джип Toyota Land Cruiser – 2020 року.

Легендарний чорний Тойота Ленд Крузер 200, має 4 пасажирських та 1 місце водія.
Оснащений 4.5 літровим дизельним двигуном, світлий шкіряний салон, максимальна комплектація.

Ідеально підходить для подорожей Україною, так як авто має унікально комфортну підвіску і має високу прохідність!

Авто можна орендувати тільки з водієм.

Популярний автомобіль Toyota Land Cruiser 200 представницького класу може стати чудовим доповненням вашого весілля. Сучасний дизайн, шикарний та великий салон, ви можете отримати, взявши цей автомобіль із водієм на погодинну чи денну оренду. Великий капот автомобіля дозволить втілити всі ваші побажання щодо прикраси весільного кортежу, але всі умови прикраси потрібно попередньо узгодити з компанією. Водій буде красиво урочисто одягнений, і завезе вас на фотосесію в будь-яке бажане місце.

Також автомобіль Toyota Land Cruiser 200 відноситься до авто бізнес-класу, тому він доступний для оренди, наприклад поїздка на ділові зустрічі або важливі заходи. Ця модель підійде для важливих поїздок, оскільки її салон оснащений усім необхідним для цього приладдям. Ви будете у формі на зустрічі, адже авто оснащено кондиціонером, «клімат-контролем» та мультимедійним комплексом. Ви можете замовити цей автомобіль на будь-який час і на необхідну кількість годин або днів. Враховуйте, що при погодинному замовленні додатково оплачується час на доставку (одна година).

Також ви можете взяти автомобіль Toyota Land Cruiser 200 в оренду, якщо вам потрібен якісний позашляховик преміум-класу для комфортних та швидких поїздок містом та по місцевості з поганими дорогами. За порівняно невеликі гроші, ви отримаєте автомобіль у гарній комплектації класичного чорного кольору, зі зручним та якісним салоном зі світлої шкіри. Оренда автомобіля Toyota Land Cruiser 200 доступна з водієм, щоб ви могли відпочити після дороги або перед важливою зустріччю. У вас є можливість замовити цей автомобіль і на годину, і на день, або ж зручний та швидкий трансфер з аеропорту