Mercedes Benz Sprinter

per-hour-rate
Ціна за годину
500 грн / Час +1 година на подачу автобуса
per-day-rate
Вартість за день
5500 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1900 грн 1200 грн - Жуляни
Розрахований на 17 пасажирів
Замовити зараз

Оренда мікроавтобуса Mercedes Sprinter в Києві

Новий мерседес має одну особливу рису – це великий, зручний мінівен з сучасним і простим дизайном салону. Вирушить на ньому на зустріч, або навіть у далеку подорож, стане для вас одним задоволенням. Прокат мерседеса з водієм дозволить справити гарне враження та здивувати своїх гостей. Можна вмістити значну кількість осіб – 18 пасажирських місць. Погодинна оренда складає 350 грн. чи 3500 грн. за день.

Комфортабельний мікроавтобус із місткістю до 18 осіб призначений для перевезення людей як по місту, так і за його межі. Орендувати цю модель можна для будь-яких цілей, потреб. Він упорається з будь-яким завданням. Просторий салон дозволить перевозити не лише людей, а й речі. За рахунок зручних сидінь та якісної оббивки перебувати всередині машини одне задоволення.

Для зустрічі компанії ділових партнерів, родичів, друзів після тривалого перельоту або довгої поїздки ідеально підійде Mersedes Benz Sprinter. Сучасна комплектація, амортизаційні системи, потужний двигун сприяють своєчасному прибуттю, комфортності при пересуванні та розслабленні. Вартість оренди повністю відповідає характеристикам та зручності використання. Автомобіль можна замовити на будь-які часові періоди за розумною вартістю.