Mercedes-Benz S-Class W222

Аренда с водителем Mercedes-Benz S-Class W222
per-hour-rate
Ціна за годину
999 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
250$ / День при замовленні на 1-3 дні
220 $ / День при замовленні на 4-7 днів
200 $ / День при замовленні на 8-14 днів
180 $ / День при замовленні на 15+ днів
3000$ — Заставна сума
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
2900 грн 2900 грн - Жуляни
Замовити зараз

Прокат з водієм Mercedes W222

Оренда Mercedes-Benz S-Klass W222 без водія доступна у нас за ціною 500 доларів за день. Також можна заздалегідь забронювати цей автомобіль на конкретний час та день. На нашому транспортному засобі, ви можете справити саме те враження, на яке чекають від вас оточуючі люди. Автомобіль може зустріти вас в аеропорту, якщо ви хочете їздити із зручністю, тому що при цьому брати постійно таксі, або ж купувати машину немає сенсу. Прокат авто С-класу без водія стане гарним рішенням для вас, якщо ви всього на кілька днів приїхали до Києва, але без автомобіля, і не хочете, щоб вас возила стороння людина.

Автомобіль для лідерів та людей, які поважають комфорт. Тільки у нас ви можете отримати оренду Mercedes-Benz S-Class W222 за низькою ціною. Усього 999 грн/година, і ви відчуєте справжній президентський комфорт. З Мерседесами цього класу не здатна зрівнятися жодна з відомих марок автомобілів – сірий шкіряний салон, посилена підвіска, додаткові подушки безпеки. Для спеціальних клієнтів передбачено регулювання крісел та м’які підголівники. У цій машині передбачено практично все. Будь-який захід, в якому братиме участь цей Мерседес – просто приречений на успіх.

Цей автомобіль є доступним для оренди з нашим водієм на будь-який період часу. Прокат Mercedes Benz S-klass W222 може бути здійснений у будь-який час, як погодинно, так і на весь день (10 годин). Оренда мерседесів – можливість стати ближче на крок до світу бізнесу та дорогого життя, а можливо навіть стати частиною бомонду.
Якщо ви цінуєте гарні та дорогі машини – сміливо обирайте саме цей транспорт від концерну Mercedes. Комфорт та затишок для вас забезпечений однозначно. Будь-яка дорога пройде непомітно, за переглядом цікавих передач на планшеті або читанням, тоді як водій вас відвезе за вказаними адресами.

Крім цього, доступна послуга – трансфер з аеропорту Бориспіль до будь-якої точки міста та назад. На такому автомобілі ви ніколи не запізнитеся на літак чи важливу зустріч. Будь-які відстані не завада Mercedes Benz S-klass W222. Цей транспорт преміум класу, обладнаний всіма необхідними аксесуарами для комфортного пересування по місту та за його межами. Шкіряний салон, підігрів сидінь та достатньо простору для того, щоб зручно розташувати своє тіло – все для якісного відпочинку під час поїздки трансфером.

Для бізнес-поїздок та зустрічей дорогих гостей з аеропорту можна додатково організувати кортеж автомобілів преміум-класу.