Mercedes Benz Viano

per-hour-rate
Ціна за годину
450 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
4950 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1400 грн 1200 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда мікроавтобуса Мерседес Віано у Києві з водієм

Mercedes Benz Viano має шкіряний салон та підігрів скла. Молоді пари часто вибирають білий автомобіль. Елегантний мерседес підкреслить вашу особу чи презентабельність гостей, а затишний та комфортний салон залишить лише позитивні враження від поїздок. Усередині салону мінівена є розкладні столики для пасажирів. Ви також можете прикрасити автомобіль, доповнити всім необхідним, обговоривши подробиці з менеджерами або водієм, якщо це свято. Вартість оренди такого засобу з водієм погодинно становитиме 300 грн/годину або 3000 грн/день.

Автомобіль зручний та красивий. Призначається для пересування як по міських вулицях, так і за межами міста. Оригінально виконаний салон, із зручними місцями для сидіння, дозволить насолодитися та розслабиться під час поїздок. У літній період не буде дискомфорту за рахунок оснащеної системи кондиціювання з різними режимами роботи, для додаткового провітрювання можна відкривати люки. Можливість орендувати машину надається як на годину, так і на цілий день.

Для поїздок в аеропорти або з них, а також для зустрічі представників різного статусу з залізничних автовокзалів можна замовити даний автомобіль. М’які сидіння, покращена комплектація з усім необхідним допоможуть відпочити після тривалих перельотів, переїздів. Машина приїжджає без запізнень, з безкоштовною годиною на подачу і доставляє вас без затримок. Оплата трансфер-послуги встановлена з урахуванням безпеки, комфорту та супроводу водія.