Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY

per-hour-rate
Ціна за годину
1500 грн / Час + 1 година подача авто
per-day-rate
Вартість за день
15000 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
4500 грн 4500 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY з водієм

По істині серйозний автомобіль, що вселяє відразу страх і повагу на дорозі. Цей автомобіль Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY був повністю перероблений в 2014 році під найвідоміший тюнінг ательє пана Mansory.

Модифікація цього авто зараз, це Mercedes Benz G65 v12 biturbo в тюненгу MANSORY – модифікація Gronos.

Встановлено:

  • понад комфортні задні сидіння втоплені на 20 см у багажне відділення
  • дуже дорога музика
  • максимальне знешумлення (шумоізоляція наскільки це можливо в Гелендваген).

Ми маємо оригінальний Mercedes MB G63 mansory.

Для наших клієнтів доступна оренда Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY без водія – на випадок, якщо ви любите самі керувати автомобілем преміум-класу, або довіряєте тільки своєму особистому охоронцю-водієві. Ви можете замовити машину заздалегідь – якщо ви приїжджаєте/прилітаєте з іншого міста, і вам потрібно багато пересуватися містом. Так вам буде точно відомо, де транспорт на вас чекає і, що ніхто не порушить ваш час користування засобом. Також можна замовити автомобіль, безпосередньо перед приїздом, але тільки за умови, що машина зараз не знаходиться в оренді.

Презентабельні та шикарні автомобільні засоби марки Мерседес призначені для відомих та шанованих персон. Постійні клієнти вже знають – свою машину краще забронювати заздалегідь. Також цей транспорт часто використовують для приїзду на важливі бізнес-зустрічі, а також заходи преміум-класу. Оренда Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY просто не замінна для тих, хто любить розслабитися та добре відпочити прямо в автомобілі під час поїздки.

Це авто обладнане та стилізоване за останнім словом сучасної техніки та моди, оскільки над цим попрацювала команда досвідчених стилістів та розробників. Все для того, щоб подорож на Мерседесі залишила у вас на душі лише приємні спогади. Для постійних клієнтів надається бронь на будь-який з авто цієї марки, у тому числі Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY.

Оренда позашляховика Mercedes Benz G 63 AMG MANSORY доступна вже сьогодні. Сучасний, обладнаний за останнім словом стилю нашого часу, салон із чистої шкіри подарує затишок та почуття дорогої атмосфери. Якісний рівень амортизації забезпечить зручний проїзд будь-яким бездоріжжям. Автомобіль стає особливо актуальним, якщо у вас є необхідність виїхати за межі міста, де далеко не завжди є якісне асфальтове покриття. Для цього «куба» не має непрохідних доріг. Він доставить клієнта в цілісності та безпеці в будь-яке місце. Можливо, використовувати для будь-яких заходів, як у місті, так і передмісті.

Доступна послуга трансфер з аеропорту до міста та назад. Ви можете не турбуватися про час доставки, адже ми чудово розуміємо, що ви можете запізнитися. Отже, водій прибуде на місце вчасно і без затримок, навіть з урахуванням пробок та тягучок на складних ділянках дороги.
При цьому всі риси позашляховика від концерну Mercedes на місці, в цьому автомобілі вони якісно виправдовують своє ім’я – транспортний засіб чудово тримає дорогу, плавно виконує будь-які маневри. Трансфер MANSORY – можливість показати всьому місту свою приналежність до преміум-класу у всьому.