Volkswagen Jetta white

per-hour-rate
Ціна за годину
350 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
3850 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1000 грн 800 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда Volkswagen Jetta білий 2017 р.

Автомобіль Volkswagen Jetta white для весільних поїздок – чудове співвідношення ціни та якості. Білий обтічний дизайн створює неймовірне відчуття свята, наголошуючи на важливості свята. Просторий світлий салон дозволяє молодятам почуватися невимушено, а його витонченість і одночасно простота, додає родзинки авто. Цей транспортний засіб дозволяє зберегти максимальний комфорт на бугристих, нерівних дорогах та поєднує в собі всі необхідні вбудовані функції, що дозволяє забезпечити найзручнішу весільну поїздку.

Даний транспорт відноситься до бізнес-класу, що дозволяє його орендувати для поїздок, на різноманітні заходи, зустрічі, наради або переміщення ділових компаньйонів і т.д. Престижний білий колір ідеально підходить для робочих поїздок, а світлий шкіряний салон у поєднанні з темними вставками відмінно доповнює автомобіль. Комфорт та якість поїздок гарантовано!

Volkswagen Jetta – зручний, стильний автомобіль, який надасть вам комфорт при пересуванні, швидкість та презентабельний зовнішній вигляд. Це п’ятимісний автотранспорт із переднім приводом, у якому помістяться не лише молода пара, а й найближчі родичі. Протягом тривалого часу модель вважається найуспішнішою у світі і, починаючи з 1979 року, бренду вдалося подарувати життя понад 13 мільйонам автомобілів Jetta. Вартість оренди такого автомобіля у нас складає 250 грн/год.