Оренда броньованого авто

Оренда бронеавтомобіля – гарантія безпечного пересування

З кожним днем ​​спостерігається збільшення зростання злочинності, тому успішні та заможні люди все більше приділяють увагу безпеці, спираючись на ефективність використовуваних засобів. Бронеавтомобіль – не договір страхування, але є суттєвим елементом особистого захисту, вбудованим у загальну систему профілактики загроз.

Купівля такого автомобіля справа вкрай клопітна, а перевозити її містами або країнами слідом за бізнесменом, дипломатом або політиком, що подорожує, ще більш проблематично. Саме тому статусні особи користуються послугами прокату броньованого авто.

В яких ситуаціях може знадобитися оренда бронеавтомобіля?

Як правило, машина з броньованим кузовом може знадобитися для:

  • перевезення vip-персон та інших осіб, які потребують посиленої охорони;
  • транспортування цінних паперів, секретних розробок, предметів антикваріату, мистецтва та ін.;
  • інкасації дорогоцінних металів, грошових коштів та інших матеріальних цінностей.

Прокат бронеавто Mercedes Benz – найвищий рівень комфорту та безпеки

Серед великого асортименту різних моделей цього сегменту найбільшу популярність користується оренда броньованого авто Mercedes Benz. Це пояснюється тим, що при високому рівні безпеки ця модель має всі атрибути представницького транспорту: комфортні шкіряні сидіння, оброблений шкірою просторий салон, вставки з натурального дерева, аудіосистема та ін.

При бронюванні серійних легкових авто виробники намагаються зберегти прийнятну вантажопідйомність та ходові якості. Для цього інженери модернізують гальмівні механізми, кермо, підвіску і оснащують машину збільшеними покришками, на яких навіть при пробитті вдається проїхати до 30 кілометрів. Завдяки цьому досить якісному бронюванню вдається максимально наблизити Mercedes Benz S-GUARD до рівних за класом звичайних неброньованих моделей.

У випадку з бронеавтомобілем краще віддати перевагу оренді броньованої машини з водієм. Це пояснюється тим, що такі авто все ж таки важчі за звичайні моделі і для управління ними потрібні особливі навички.

Компанія Auto-Arenda за прийнятну вартість забезпечить Вам особисту безпеку та оперативно подасть бажаний транспорт у потрібне місце.