Mercedes-Benz 221

per-hour-rate
Ціна за годину
550 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
5500 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1650 грн 1600 грн - Жуляни
Замовити зараз

Оренда Мерседес S500 W221 з водієм у Києві

Оригінальна рестайлінгова модель 2012 року випуску.
Повний привід 4Matic, двигун 5л., Повний задній пакет.

Автомобіль Mercedes Benz S500L у кузові W221 – найкращий вибір для весільних поїздок. Досить потужний і статусний транспорт змусить молодят відчувати захоплення, а якісний світлий салон, ще більше наближає відчуття свята та урочистостей. У вас є можливість прикрасити весільний кортеж на власний розсуд, і втілити всі задуми в реальність. Водій подбає про вашу безпеку та забезпечить комфортну весільну поїздку до місць фотосесій, ресторану тощо. Автомобіль має шикарну комплектацію та безліч новітніх функцій, що дозволить вам почуватися затишно у будь-яку погоду.

Також, ви можете замовити автомобіль Mercedes W221 преміум-класу для поїздки на бізнес зустрічі. Вам не доведеться напружуватися та вести авто, наш водій відвезе вас у вказане місце та час. Чорний презентабельний колір не залишить осторонь увагу оточуючих! Завдяки зручним м’яким сидінням, кондиціонеру та іншим комфортним функціям, ви почуватиметеся максимально зручно.

Оренда Mercedes 221 для особистих поїздок є чудовим рішенням. Елітний класичний Мерседес допоможе вам не помітити всі нерівності доріг, максимально відпочити в поїздці, а передові технології забезпечать пересування на найвищому рівні. Швидку подачу авто, їхній відмінний стан, і якісний сервіс компанія гарантує!