Mercedes-Benz V-class

per-hour-rate
Ціна за годину
700 грн / Час +1 година на подачу авто
Вказана вартість оренди V-class з водієм
per-day-rate
Вартість за день
200$ / День при замовленні на 1-3 дні (БЕЗ ВОДІЯ)
190 $ при замовленні на 4-9 днів
180$ при замовленні на 10-14 днів
150$ при замовленні на 15-29 днів
2000 $ — Заставна сума
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
2800 грн - аеропорт Бориспіль / 2100 грн - аеропорт Жуляни
Розрахований на 6 пасажирів
Замовити зараз

Оренда Mercedes V-class з водієм у Києві.

Комфортабельний 7-місний мобільний офіс 2016 року випуску.

Mercedes Benz V-Клас – унікальний мінівен від бренду Mercedes Benz. Оснащений автоматичною кліматичною системою, вентиляцією та підігрівом сидінь, підсвічуванням у районі ніг та дверей. 7/6 пасажирських місць, салон чорний/бежевий – ідеальні умови. Під час поїздки вас супроводжуватиме досвідчений водій, який доставить вас, ваших гостей у будь-яке місце. Сміливо звертайтесь до нас. Вартість оренди складає 600 грн. за годину, або 6600 грн. за день.

Автомобіль марки Мерседес, за рахунок місткості, можна орендувати для компанії із шести осіб. Необхідно дістатися місця відпочинку або захід, скористайтеся послугами спеціалізованої компанії. Професійний водій доставить вас без затримок. Чистота салону та м’якість сидінь дозволить насолодитися поїздкою без неприємних відчуттів. Ви не відчуєте жодної ямки, тому що амортизаційна система ідеальна. У салоні є все необхідне приладдя для комфорту та безпеки.

Mercedes Benz V-Класа з місткістю до 6 пасажирів підійде для поїздок на далекі відстані. Водій із багаторічним стажем, керуючи машиною, довезе швидко до будь-якої точки країни. Скористатися автомобілем можна за доступною вартістю, всього 600 гривень за годину з приємним бонусом – година безкоштовної подачі кошти. Тимчасові рамки прокату вибирає сам замовник, це може бути як годину, так і десять. Також можлива послуга трансферу з аеропорту. Сучасні модифікації дозволять насолодитися поїздкою на такому транспортному засобі.