Mercedes Benz S-class+ E-class

per-hour-rate
Ціна за годину
1000 грн / Час подача авто БЕЗКОШТОВНО!
per-day-rate
Вартість за день
10000 грн / День за 10 годин роботи
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
2600 грн 2600 грн - Жуляни
Замовити зараз

Mercedes Benz S-class + Mercedes Benz E-class

Весільний кортеж – це не просто кілька автомобілів, які рухаються до РАГСу, і назад це справжня церемонія, проводи в доросле, сімейне життя. Особливо важливо, коли у шлюбі поєднуються люди з високим статусом, які вже дозріли для такого високого, правильного вчинку. Чи потрібно пояснювати, що Mercedes Benz S-class + Mercedes Benz E-class – справжні президентські транспортні засоби. Тут посилений рівень безпеки та комфорту пасажирів. Наш водій домчить вас і ваших гостей швидко і якісно, ​​щоб ніякі негаразди не наздогнали ваше сонячне сімейне життя.

Транспортні засоби Mercedes Benz S-class + Mercedes-Benz E-class – представники справжньої еліти світу автомобільної індустрії. На такому транспорті зручно пересуватися куди завгодно замовнику. Завдяки сучасним анатомічним сидінням, навіть після кількох годин їзди, ви не відчуватимете втоми та напруги в спині чи ногах. Передбачено все для того, щоб ви думали про свої справи, а не шукали способи покращення комфорту. Все продумано до вас – ви просто відчиняєте дверцята і потрапляєте в автомобіль мрії, який привезе вас до будь-якого місця на карті максимально швидко та безпечно.

Мерседес завжди були і залишаються одними з найбільш привабливих автомобілів дорогого класу. Це обумовлено високим рівнем комфорту та безпеки машини. Транспортні засоби можна орендувати у Києві на будь-який час. Доступна як погодинна оплата, так і прокат на весь день (10 годин). Швидше за все, ви станете справжнім фанатом цих машин після першої поїздки. Якісне внутрішнє облаштування, разом із технічними характеристиками – справжня мрія для чоловіка. Будь-які київські дороги не стануть вам на заваді, якщо ви візьмете в оренду ці автомобілі.

Для цих автомобілів доступна послуга трансферу з аеропорту до міста або аеропорту. Дуже зручно користуватися як для гостей міста, так і для місцевого населення. Ви можете не перейматися тим, що вас не вчасно зустрінуть, доставлять у необхідне місце без запізнення. Автомобілі такого класу не їздять – вони літають, не торкаючись землі, щоб ви встигли залагодити якнайшвидше всі свої важливі справи. Попереднє замовлення цього кортежу убереже вас від непотрібних нервів та турбот про те, де знайти вільний транспорт. Замовте послугу наперед – отримайте знижку та впевненість у тому, що ви будете в аеропорту вчасно.