Mercedes Benz S-class чорний+білий

per-hour-rate
Ціна за годину
1200 грн / Час +1 година подача авто
per-day-rate
Вартість за день
12000 грн / День за 10 годин роботи
Замовити зараз

Прокат двох мерседесів S класу з водієм у Києві

Оренда святкових автомобілів для створення кортежу у нас – це можливість показати всьому місту свій рівень достатку та гарного смаку.
Композиція машин Mercedes Benz S-class чорний + білий буде доречна як для класичного весілля, так і для оригінального стилізованого весілля. До того ж, таким чином, можна розділити наречену та її подруг, із нареченим та боярами. Не кожен хоче бачити у себе на урочистості довжелезний лімузин, а ось дві машини представницького класу будуть доречними на будь-якому рівні урочистостей. Година прокату вам коштуватиме всього 1000 грн, але при цьому комфорт, з яким прокотить цей автомобіль – вас не залишить ще довго.

Якщо ви опинилися в іншому місті та потребуєте автомобіля, то наша компанія з легкістю допоможе вам. Оренда машини преміум-класу погодинно – ось що допоможе вирішити вашу проблему. Презентабельні автомобілі – потішать не лише своєю красою, а й приємною їздою, нікого не залишить байдужим класичний дизайн салону. Виконаний із якісних матеріалів, він сміливо може змагатися з найкращими представниками преміум-класу. Вибираючи цей транспортний засіб, ви вибираєте комфорт та постійну якість.

Ці автомобілі можна замовити в оренду для будь-яких заходів. Наприклад, зустріч друзів та доставка у певне місце, кортежні поїздки містом, проведення банкетів, зустрічей партнерів тощо. Будь-який захід, який не може обійтися без приватних машин – це привід взяти у прокат братів-близнюків у білому та чорному кольорах. Разом вони виглядають дуже ефектно та доповнюють один одного. Кортеж із цих двох автомобілів виглядає дуже дорого, а потрапляючи всередину мерседеса, все-таки розумієш, чому вони такі популярні. Неможливо не закохатися в аристократичну простоту та строгість.

Відпочити прямо в автомобілі, поки ви їдете з аеропорту на ділову зустріч, стає можливим завдяки кортежу із чорного та білого братів Mercedes Benz S-class. Вони виглядають просто добре і доповнюють одне одного. Салон повністю покритий якісною натуральною шкірою, яка стане справжньою знахідкою любителів машин цього класу. М’яка підвіска дозволить навіть на якийсь час забути, що ви сидите в автомобілі, який мчить до нової роботи.

Немає необхідності шукати щось краще, коли ви можете забезпечити собі та своїм компаньйонам поїздку з/в аеропорт на таких автомобілях.