Mercedes-Benz Viano

per-hour-rate
Ціна за годину
450 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
5000 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
1400 грн 1200 грн - Жуляни
Рассчитан на 8 пассажиров
Замовити зараз

Оренда мікроавтобусу Mercedes Viano з водієм у Києві

Місткий автомобіль Mercedes Benz Viano відмінно підходить для масових поїздок на екскурсії, корпоративи та ін. Просторий салон чорного кольору із зручними кріслами дозволяє одночасно вмістити 8 пасажирів. Завдяки м’якості та комфортабельності цього транспортного засобу, нерівні дороги залишаться непоміченими. Його оренда можлива від однієї години до кількох днів, а ціни на цю послугу досить демократичні. Компанія вчасно подає машину, а водій забезпечує вам швидку та безпечну поїздку як за містом, так і в його межах.

Mercedes Benz Viano – зручний та сучасний транспортний засіб. Використовується при необхідності доставити колективи на виступи, переїзди, і тоді, коли для поїздки вам не вистачає легкового автомобіля. Двері з двох сторін, що відкриваються, кондиціонер і багато інших характеристик сприяють зручному пересування, а шикарний салон, тільки додає затишку. Кожне крісло оснащене ременями безпеки, виходячи з цього авто – правильний вибір для перевезення дітей.

Також комфортабельний транспорт Mercedes Benz Viano може використовуватись як трансфер. Арендувавши чорний презентабельний автомобіль з водієм, у вас є можливість зустріти ваших гостей на найвищому рівні, або самим скористатися мікроавтобусом для особистих цілей. Після перельотів або тривалих переїздів авто допоможе вам розслабитися і комфортно дістатися до місця призначення.