Mercedes Benz Sprinter Vip+

per-hour-rate
Ціна за годину
800 грн / Час +1 година на подачу авто *
per-day-rate
Вартість за день
8800 грн / День за 10 годин
per-hour-rate
Трансфер з/в аеропорт
2400 грн 2200 грн - Жуляни
Розрахований на 10 пасажирів
Замовити зараз

Прокат Мерседес Спрінтер з водієм vip-класу у Києві

Оренда Mersedes Benz Sprinter vip-класу можлива для будь-яких ваших святкових заходів, від весілля, до зустрічі гостей з аеропорту. 10 посадочних місць, шкіряний салон, повна безпека та зручності пасажирів. Ви можете бути спокійними за комфорт своїх гостей, почати свято можна прямо всередині транспортного засобу – для цього є розкладний стіл. Для зручності кожне пасажирське крісло обладнане ременями та анатомічно правильними підставками для рук.

Можна для перевезення десяти пасажирів орендувати мікроавтобус, який дуже комфортний, місткий та безпечний. Здійснити поїздки для компанії чи ділових партнерів буде просто та легко. Погодинна оренда намиста обійдеться вам всього в 600 грн/годину, а за день – 6000, зверніть увагу, що вам буде надано додаткову годину часу, для проведення здачі-прийому транспортного засобу.

Виникла потреба зустріти та перевезти кількох компаньйонів, товаришів з аеропорту, залізничного вокзалу, візьміть в оренду мікроавтобус із високим рівнем комфорту. Універсальний салон із зручностями та сучасним оснащенням перетворять поїздку на незабутню «екскурсію». Ніхто з пасажирів не відчує дискомфорту. Автомобіль можна замовити на прокат погодинно, на цілий день або тільки для аеропортового трансферу з Жулян. При погодинній оплаті надається година для подачі транспорту як бонус.